Események,  Összefoglaló

Egy, CsAkEgy!

Kedves Barátaink!

Betöltötte első életévét (jogilag) a Csíki Anyák Egyesülete. Pont ma.

Az elmúlt év során igyekeztünk valamennyi rendezvényen képviselni az édesanyák érdekeit, köszönjük mindazoknak, akik 2011-ben puszta másfél hónap leforgása alatt segítették egyesületünket adójuk 2%-ával, és hittek bennünk, rendezvényeinkben, megjelenéseinkben. Köszönjük a sok meghívást egyik-másik rendezvényre, és külön köszönet a lelkes egyesületi tagoknak, akik esetenként prioritáslistát cseréltek, időjárástól eltekintve is vállalkoztak az egyesületi teendőkre. Köszönet a családjainknak, akik mindig mellettünk álltak, állnak, és biztatnak, megerősítenek munkánk hasznosságában, köszönet a barátainknak, minket támogató magán és jogi személyeknek, rendezvényeinknek helyszínt biztosító intézmények vezetőinek, és mindenkinek, aki hiszi, hogy az egyesület programjaira szükség és igény van városunkban.

Magunk mögött tudhatunk gyerekkoncerteket, több beteg gyermek kezeléséhez szükséges anyagi és tárgyi gyűjtést, tematikus találkozásokat az Albert atya-házban (szoptatási tanácsadás, talp és gerincszűrés, babahordozási technikák tanítása, szülésfelkészítő), gyermekprogramok szervezését (ZeneOvi, ZeneBölcsi, irodalmi programok, vetítés), sátorozást, táborozást (pünkösdi búcsú, Ezer Székely Leány Napja, Tusványos, Városnapok), pályázati támogatással különféle programokat, előadássorozatot, de szerveztünk Mikulásjárást, farsangbúcsúztatót is gyerekeinknek, az érdeklődőknek.

Erőt, kitartást, empátiát kívánva, boldog születésnapot a CsAkEgynek, minden csíki édesanyának!

Leave a Reply

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

*

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .