Aktív CsAkEgy

Sziasztok!

Valószínűleg sokan tudják már, hogy a városban Aktív napok zajlanak, melyet a Greenzone non-profit egyesület szervezett a Heineken Egy aktív közösségért pályázata által.

Erre az eseményre jelentkezett egyesületünk is, a Központi parkban várják a látogatókat az anyukák meleg teával, ropogtatnivalókkal, kicsiknek rajzolási, játszási lehetőséget, szoptatási, pelenkázási alkalmatosságot biztosít a CsAkEgy sátor.

Mindhárom napon megtaláltok minket a Civil vásáron, megvásárolhatók egyesületünket népszerűsítő reklámanyagok (pólók, bögrék, szatyrok, kulcstartók), valamint egyes édesanyák által készített kézműves termékek.

Továbbá szeretném felhívni a figyelmeteket, hogy a CsAkEgy sátornál adományokat gyűjtünk Nagy Orsikának (leukémiás kislány), valamint Szabó Mónika kisfiának, Kende speciális székére, ő oxigénhiánnyal született, de újraindítottuk aláírásgyűjtő kampányunkat is a biztonságos közlekedésért, várunk tehát minden segíteni vágyót szeretettel!

Részletes program az Aktív napokra:

 • 2011. október 28., péntek, 11:00–18:00 között:
  • 6-12 személyből álló csoportok kipróbálhatják az alacsony kötélpályás elemeket
  • civil szervezetek vására
 • 2011. október 29., szombat:
  • 10:30–11:30 – iratkozás a futóversenyre
  • 12:00 – START
  • 13:30 – erdeményhirdetés, díjak átadása
  • 11:00–18:00 – 6–12 személyből álló csoportok kipróbálhatják az alacsony kötélpályás elemeket (egyesületünk merészebb tagjai (édesanyák és férjeik) 12-14 óra között fognak  résztvenni ezen a programon, lehet menni bátorítani őket:))
  • 11:00–18:00 – civil szervezetek vására
 • 2011. október 30., vasárnap, 11:00–18:00 között:
  • 6–12 személyből álló csoportok kipróbálhatják az alacsony kötélpályás elemeket
  • civil szervezetek vására
A magam és az egyesület nevében is köszönöm az eddigi résztvevő, és jelentkező anyukáknak a szervezkedést, vagyis Csikós –Dolgos– Katának, Lipeczky Andinak, Szakács Adélnak, Endes-Ábrahám Ibolyának, Smazenka Hanninak, Szentes Gyöngyikének, Kopacz-Madarász Kingának, V. Kiss Magdinak, Csillag Hajninak, és akik még megjelentek sátorunknál.
További kellemes kikapcsolódást kívánunk mindenkinek!!!
Bejegyezve Események, Közérdekű címkézett , . Bookmark the permalink. Trackbacks are closed, but you can post a comment.

Egy link utal erre a bejegyzésre

 1. By Adományoztunk! on 2011. november 19. szombat at 04:21

  […] bejegyzéseink a témáról: Aktív napok, összegzés. Bejegyezve Szociális címkézett Bota-Szabó Kende, Nagy Orsolya. Bookmark the […]

Szólj hozzá

Email címed nem kerül nyilvánosságra. Kötelezően kitöltendő mezők * jelölve

A következő HTML jelölések vannak engedélyezve: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
*

*

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .